با حضور فاتحان خرمشهر

رزمندگان شمال در جوار شهدای گمنام آرام گرفت +عکس

یکشنبه 3 خرداد 1394

بعد از 4 سال عاشقي و مجاهدت سايبري، دفتر رزمندگان شمال در جوار مرقد مطهر شهداي گمنام باغ موزه دفاع مقدس مازندران با حضور سرداران و یادگاران دفاع مقدس در سالروز آزادسازی خرمشهر افتتاح شد و این پایگاه اطلاع رسانی بعد از وقفه ای چندماهه، رسالت ساببری خود را با عزمی راسخ آغاز کرد.

به گزارش رزمندگان شمال به نقل از خبرگزاری فارس، مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی رزمندگان شمال بعد از ظهر امروز در آیین گرامیداشت فتح خرمشهر در جمع خبرنگاران با بیان اینکه بعد از چهار سال فعالیت فرهنگی پایگاه خبری تحلیلی رزمندگان شمال در سوم خرداد امسال به صورت رسمی دفتر این پایگاه در باغ موزه دفاع مقدس با حضور فاتحان خرمشهر شروع به‌کار کرد، گفت: پایگاه خبری تحلیلی رزمندگان شمال با تاسی از سیره شهدا و گفتمان ایثار و شهادت در مدت چهار سال به اندازه بضاعت محدود با شور، عشق و ارادت به ساحت شهدا توانست در عرصه‌های فرهنگی منشا تحرکات خوب و آغازگر مسیر طلایی برای سایر سایت‌های دفاع مقدس باشد.

سید علی سلیلی با اشاره به اینکه نخستین پایگاه خبری و تحلیلی رزمندگان شمال به‌صورت تخصصی در حوزه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در شمال کشور فعالیت کرده است، اظهار کرد: بعد از چهار سال فعالیت تخصصی توانستیم خط جهادی سایبری و فرهنگی را در شمال کشور ایجاد کنیم.

وی با بیان اینکه برگزاری یادواره‌های متعدد شهدا و معرفی شهدای شاخص همچون شهید سردار بهرامی به کشور، چاپ نشریات تخصصی، ایجاد وبلاگ‌های تخصصی برای سرداران شهید فعالیت فرهنگی گسترده پایگاه رزمندگان شمال در حوزه دفاع مقدس  بوه است، تصریح کرد: امسال با حمایت بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس مازندران  سایت رزمندگان شمال صاحب دفتر  شده است که در جوار مزار شهدای گمنام باغ موزه دفاع مقدس قرار دارد.

مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی رزمندگان شمال با اشاره به اینکه تاکنون در مدت چهار سال توفیق خروجی هزاران خبر و صدها هزار بازدید‌کننده و نیز جذب بسیاری از جوانان علاقمند به این فضای فرهنگی داشته است، افزود: رزمندگان شمال افتخار آغازگری راه طلایی در حوزه نشر فرهنگ ایثار و شهادت را از 18 خرداد سال 91 داشته است.

وی بیان کرد: در آستانه چهارمین سالگرد پایگاه خبری رزمندگان شمال سربازان سایبری با تبیین سیره شهدا و گفتمان‌سازی به دنبال ‌تمدن‌سازی طبق الگوی جاودان شهدا و لبیک به ندای رهبری در حوزه جنگ نرم افتخار دارد که در نخستین روزهای ندای امام مسلمین با وجود مشکلات و محدودیت‌ها به درجه‌ای از افتخار برسد که شهدای گمنام خدمتگزاران خود را در جوار خود پذیرا باشند.

سلیلی اهداف فعالیت پایگاه رزمندگان شمال را نشر سیره و گفتمان شهدا و رزمندگان شمال کشور در فضای سایبری دانست و ادامه داد: تهیه و چاپ ویژه‌نامه‌های شهدای مازندران، راه‌اندازی نهضت وبلاگ‌نویسی با عنوان هر شهید یک سنگر مجازی، اشاعه نشر سیره شهدا از طریق سامانه پیامکی رزمندگان شمال به مخاطبان، برگزاری یادواره‌های متعدد، گرامیداشت عملیات‌های مختلف رزمی در دوران دفاع مقدس و شهدای خاص از ویژه فعالیت‌های فرهنگی این سایت خبری تحلیلی بوده است.

به گزارش رزمندگان شمال، مراسم چهارمین سالگرد راه اندازی پایگاه اطلاع رسانی رزمندگان شمال بزودی با حضور یادگاران دفاع مقدس، خانواده های معظم شهدا و ایثارگران و مردم شهیدپرور در باغ موزه دفاع مقدس مازندران برگزار خواهد شد.

گفتنی است: بزودی پایگاه اطلاع رسانی رزمندگان شمال با بسط و گسترش فعالیت های خود در حوزه های مختلف فرهنگی به قرارگاه فرهنگی رزمندگان شمال ارتقاء خواهد یافت.